Piękne zakątki

Od czasu do czasu wybieram się na wycieczkę…..

Czasem bliższą, czasem dalszą –   i oczywiście zawsze mam przy sobie aparat.  Nigdy bowiem nie wiadomo „co nas czeka za zakrętem” …  Tutaj chciałabym pokazać te miejsca, które przyciągnęły mój wzrok swą urodą, bądź czymś na co dzień niespotykanym,  jakąś ulotną aurą. W których nie mogłam zatrzymać się na dłużej, bądź takie w ktorych bywam „od czasu do czasu”.  Najczęściej są to zakątki – niestety poza granicami Parków Narodowych coraz ich mniej – gdzie człowiek nie zdążył jeszcze nabałaganić, gdzie przyroda cieszy sie wolnością i „nieskrępowaniem”.

Jak łatwo można zauważyć – w galerii znalazły się w większości fotografie, na których dominującym elementem jest woda…… Płynąca, stojąca – nadaje zasadniczy klimat…. Jest to oczywiście efekt niezamierzony, sama zorientowałam się „poniewczasie”, ale niech tak zostanie – skoro w taki sposób ujawniły się moje upodobania.

Górom bowiem – w których znajdują się bliższe mi „piękne zakątki” – poświęcę więcej miejsca na stronach i w  galeriach specjalnie  dla  nich  stworzonych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.